پارچه بازار
خانه / پارچه کجراه / قیمت روز پارچه کجراه ضخیم

قیمت روز پارچه کجراه ضخیم

پارچه کجراه ضخیم را بهتر این است که در بازار ها با قیمت روز خریداری کنیم. دلیل این امر تنوعی است که در این پارچه ها وجود دارد تولید کنندگان لیست هایی را برای تعیین نرخ ها در بازار ارائه می دهند.
پارچه های کجراه موجود در بازار از نظر شکل ظاهری با همدیگر تفاوت دارند و در نمونه های ضخیم و نازک در دسترس مشتریان در شهر های مختلف قرار می گیرند.

پارچه کجراه ضخیم

رنگ بندی پارچه کجراه ضخیم

گرماژ و وزن پارچه های کجراه با همدیگر متفاوت می باشد که این عوامل بر می گردد به ضخامت پارچه ها. پارچه های کجراه در نمونه های نازک و ضخیم هستند که در این جا پارچه های مد نظر پارچه کجراه ضخیم می باشد. به طور کلی گرماژ پارچه های کجراه از ۲۷۰ تا ۳۰۰ می باشد که پارچه های کجراه ضخیم گرماژ بالا یعنی ۳۰۰ را دارا می باشند. یکی از ویزگی های پارچه های کجراه ضخیم رنگ بندی شان است که در ادامه چند نمونه را ذکر می کنیم:

  • پارچه های کجراه ضخیم با رنگ بندی قهوه ای
  • پارچه های کجراه ضخیم با رنگ بندی سورمه ای
  • پارچه های کجراه ضخیم با رنگ بندی کرم
  • پارچه های کجراه ضخیم با رنگ بندی شکلاتی
  • پارچه های کجراه ضخیم با رنگ بندی سبز

پارچه کجراه ضخیم

کاربرد پارچه کجراه

پارچه کجراه ضخیم همان طور که از نام شان مشخص است دارای الیافی ضخیم هستند که در کارخانه های تولیدی به وسیله دستگاه ها به هم تنیده می شوند. این پارچه ها با توجه به جنس عالی دارای طول عمر طولانی هستد که همین امر سبب استقبال مشتریان برای دوخت لباس ها در محیط کاری می شود. چند نمونه از کاربرد های این پارچه ها به قرار زیر است:

  • لباس فرم بیمارستان ها
  • لباس فرم کار معدن
  • لباس فرم مدارس
  • لباس فرم رستورانی

پارچه کجراه ضخیم

قیمت پارچه کجراه ضخیم

پارچه کجراه ضخیم نیز مانند دیگر پارچه های موجود در بازاز دارای قیمت مشخصی هستند که تعیین کننده آن ها شرکت های تولیدی و مهندسان تولید در خطوط ساخت می باشد. تصور بیشتر مشتریان بر این است که هر چه سطح کیفی پارچه ها بالا تر باشد قیمت ها گران تر خواهد بود در صورتی که عوامل دیگری هم هستند که در قیمت ها تاثیر گذارند و سیر نزولی و صعودی به نرخ آن ها می دهند. قیمت ها بر اساس عوامل زیر تعیین می شود:

عرضه پارچه های کجراه ضخیم

با توجه به کارایی که از پارچه های کجراه ضخیم سراغ داریم این محصولات ازبازار فروش عالی برخوردار هستند که به منظور رفاه حال مشتریان به دو شیوه اینترنتی و سنتی عرضه می شوند.

مشاوره شما:
محمد مهدی ایپچیلر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120160847
شماره تلفن ثابت : 02128422065
شماره فکس : 02128422135
آدرس کانال: nasajineda@
آدرس سایت: www.nasajineda.com
پست الکترونیک : info@nasajineda.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه کجراه با کیفیت مناسب در بازار تهران

یکی از تولیدات پر فروش و پر مصرف شرکت های نساجی پارچه کجراه می باشد. این پارچه نمونه های مختلفی دارد که هر کدام کارایی و کاربردی دارند. در بازار های تهران مراکز

کانال تلگرام